Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
16.09
18:00-19:30
Tau Kunstgress 1
ONS
18.09
15:30-17:00
Ryfylkehallen
ONS
18.09
18:00-19:30
Tau Kunstgress 1
TOR
19.09
18:00-19:30
Tau Kunstgress 2

G14 2. div avd 01
# Lag K D P
1 Brodd 1 12 25 30
2 Midtbygdens 1 11 21 24
3 Hinna Fotball 2 12 26 22
4 Finnøy 1 11 18 22
5 Hundvåg 3 11 -6 12
6 Tjensvoll 1 11 -12 12
7 Våganes 1 11 -21 9
8 Madla 4 4 0 6
9 Vaulen 1 11 -51 3
10 Hundvåg 2 0 0 0
11 Madla 2 0 0 0
12 Staal Jørpeland 1 0 0 0
13 Viking 3 0 0 0
Siste synk: 01:48

27.09 18:00 Sørmarka Kunstgressbane B
Tjensvoll 1 - Midtbygdens G14-1 -
30.09 18:30 Tau Stadion H
Midtbygdens G14-1 - Hundvåg 2 -
14.10 18:30 Vestbanen B
Viking 3 - Midtbygdens G14-1 -
18.10 18:30 ISS Kunstgress Madla B
Madla 4 - Midtbygdens G14-1 -
21.10 18:30 Tau Stadion H
Midtbygdens G14-1 - Våganes 1 -
16.09 18:30 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 3 - Midtbygdens G14-1 4 - 7  
09.09 18:30 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Hinna Fotball 2 6 - 1  
02.09 18:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 1 - Midtbygdens G14-1 -  
26.08 18:30 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Finnøy 1 3 - 0  
19.08 18:30 EUREKA-banen Midjord B  
Brodd 1 - Midtbygdens G14-1 4 - 2  
28.10 18:30 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Midtbygdens G14-1 -  
21.10 18:30 Tau Stadion H  
Midtbygdens G14-1 - Våganes 1 -  
18.10 18:30 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 4 - Midtbygdens G14-1 -  
14.10 18:30 Vestbanen B  
Viking 3 - Midtbygdens G14-1 -  
30.09 18:30 Tau Stadion H  
Midtbygdens G14-1 - Hundvåg 2 -  
27.09 18:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Midtbygdens G14-1 -  
16.09 18:30 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 3 - Midtbygdens G14-1 4 - 7  
09.09 18:30 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Hinna Fotball 2 6 - 1  
02.09 18:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 1 - Midtbygdens G14-1 -  
26.08 18:30 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Finnøy 1 3 - 0  
19.08 18:30 EUREKA-banen Midjord B  
Brodd 1 - Midtbygdens G14-1 4 - 2  
19.06 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) B  
Hundvåg FK G2005-2 - Midtbygdens Idrettslag Gutter 14 år -  
12.06 18:30 Tau Stadion H  
Midtbygdens G14-1 - Vaulen 1 7 - 3  
05.06 18:30 Våganes Kunstgress 1 B  
Våganes 1 - Midtbygdens G14-1 1 - 2  
27.05 18:30 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Viking 3 6 - 0  
23.05 17:00 Leikvoll stadion B  
Finnøy 1 - Midtbygdens G14-1 3 - 2  
20.05 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) B  
Hundvåg FK G2005-2 - Midtbygdens Idrettslag Gutter 14 år -  
20.05 18:30 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 2 - Midtbygdens G14-1 5 - 3  
13.05 18:30 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Tjensvoll 1 3 - 2  
07.05 18:30 Tau Stadion H  
Midtbygdens G14-1 - Hundvåg 3 9 - 6  
02.05 18:30 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Brodd 1 5 - 0  
30.04 18:30 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna Fotball 2 - Midtbygdens G14-1 4 - 3  
25.04 18:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G14-1 - Staal Jørpeland 1 1 - 6  
11.04 18:30 B  
Madla 2 - Midtbygdens G14-1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift