Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
16.09
16:30-18:00
Tau Stadion 2
TIR
17.09
15:30-17:00
Ryfylkehallen
TIR
17.09
18:00-19:30
Tau Kunstgress 2
TOR
19.09
19:30-21:00
Tau Kunstgress 1

G16 2. div avd 01
# Lag K D P
1 Midtbygdens 1 10 13 23
2 Hana 1 11 6 19
3 Riska 1 11 5 18
4 Mastra 1 9 2 15
5 Vardeneset 1 11 -3 13
6 Tjensvoll 1 10 -2 9
7 Hinna Fotball 2 11 -11 9
8 Vidar 2 9 -10 6
9 Hjelmeland 1 0 0 0
10 Hundvåg 2 0 0 0
Siste synk: 21:48

24.09 18:15 Sørmarka Kunstgressbane B
Tjensvoll 1 - Midtbygdens G16-1 -
03.10 19:00 Tau Kunstgress H
Midtbygdens G16-1 - Mastra 1 -
15.10 19:00 Kaph Banen Lassa B
Vidar 2 - Midtbygdens G16-1 -
24.10 20:00 Tau Kunstgress H
Midtbygdens G16-1 - Midtbygdens 2 -
29.10 19:00 Hanabanen B
Hana 1 - Midtbygdens G16-1 -
19.09 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Hundvåg 2 -  
17.09 18:00 Tau Kunstgress B  
Hjelmeland g16 - Midtbygdens Idrettslag Gutter 16 år -  
17.09 18:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Hjelmeland 1 -  
13.09 18:00 Riska Kunstgress B  
Riska 1 - Midtbygdens G16-1 2 - 2  
27.08 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Vardeneset 1 1 - 0  
29.10 19:00 Hanabanen B  
Hana 1 - Midtbygdens G16-1 -  
24.10 20:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Midtbygdens 2 -  
15.10 19:00 Kaph Banen Lassa B  
Vidar 2 - Midtbygdens G16-1 -  
03.10 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Mastra 1 -  
24.09 18:15 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Midtbygdens G16-1 -  
19.09 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Hundvåg 2 -  
17.09 18:00 Tau Kunstgress B  
Hjelmeland g16 - Midtbygdens Idrettslag Gutter 16 år -  
17.09 18:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Hjelmeland 1 -  
13.09 18:00 Riska Kunstgress B  
Riska 1 - Midtbygdens G16-1 2 - 2  
27.08 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Vardeneset 1 1 - 0  
20.08 19:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna Fotball 2 - Midtbygdens G16-1 1 - 2  
16.08 17:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 1 - Midtbygdens G16-3 -  
11.06 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Hana 1 1 - 2  
06.06 20:00 Tau Kunstgress B  
Midtbygdens 2 - Midtbygdens G16-1 -  
03.06 19:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Midtbygdens G16-1 2 - 2  
23.05 19:00 Vardeneset kunstgress 2 Helgø Meny banen B  
Vardeneset 1 - Midtbygdens G16-1 0 - 1  
21.05 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Vidar 2 4 - 1  
07.05 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Tjensvoll 1 3 - 1  
03.05 18:30 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 2 - Midtbygdens G16-1 -  
23.04 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Riska 1 3 - 2  
26.03 19:00 Tau Kunstgress H  
Midtbygdens G16-1 - Hinna Fotball 2 5 - 0  
19.03 20:00 Hjelmeland Kunstgress B  
Hjelmeland 1 - Midtbygdens G16-1 1 - 4  
14.03 19:30 Tau Kunstgress B  
Bryne - Midtbygdens Idrettslag Gutter 16 år -  
19.02 18:00 Tau Kunstgress B  
mil - Midtbygdens Idrettslag Gutter 16 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift